Çekim Yasasını Anlama ve Kullanma

Çekim Yasasına göre, hayatta yaşadığımız bütün deneyimler, aslında düşüncelerimizin bir sonucu. Siz duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeye başladığınız taktirde, yaşadığınız hayat da tamamıyla değişecek.

Çekim Yasası Tarihi

Çekim Yasası aslında yüzyıllar önce ortaya çıktı, tarih boyunca büyük akıllar tarafından biliniyordu ve başarıyla kullanıldı. The Secret gibi kitaplara göre, Beethoven, Einstein ve hatta İsa tarafından kullanıldığına dair kanıtlar var, hatta farkında olsanız da olmasanız da siz de kendi yaşamınızda kullandınız! Çünkü Çekim Yasası sizin farkında olup olmamanıza bağlı olmadan çalışır. Şu anki odaklanmanın ana nedeni, Çekim Yasasını kullandığınızı biliyorsanız, yaşamınıza ne çektiğinizi kontrol edebilmenizdir.

Çekim Yasası Nasıl Çalışır?

Siz, kendi yaşamınızın yaratıcısısınız ve Çekim Yasasını kullanmanın basit bir süreci var. İşte bunun için uygulamanız gereken adımlar:

  1. Adım: İstemek: Ne istediğinize karar vermeli, fakat istedikleriniz konusunda son derece net olmalısınız. Bir şeyleri defalarca tekrar tekrar istemeniz gerekmiyor. Sadece bir kez isteyin. Tıpkı katalogdan bir şey seçip sipariş eder gibi; bir kez sipariş etmek yeterli. Birinci adım; isteklerinizi kesinleştirme adımıdır. Dileğinizi zihninizin içinde netleştirdiğinizde, onu zaten istemiş olursunuz.
  2. Adım: İnanmak: İsteğinizi elde ettiğinize inanın. Dilediğinizi elde ettiğinize inanmalısınız. İstediğiniz şeyin, onu Evren’den istediğiniz andan itibaren sizin olduğunu bilmelisiniz. İnancınız tam ve eksiksiz olmalı. Dileğinize ulaşmış olma duygusuna dair frekans yaymalı, o görüntüleri hayatınıza geri getirmelisiniz. Bunu yaptığınızda Çekim Yasası koşulları, insanları ve olayları etkili bir biçimde harekete geçirerek, sizin dileğinizi elde etmenizi sağlayacaktır. Dileğinizin nasıl gerçekleşeceği, Evren’in onu size nasıl getireceği sizin sorununuz ya da meseleniz değildir. Evren’in bunu sizin için yapmasına izin verin.
  3. Adım: Almak: Önce bir kez isteyin, isteğinizi aldığınıza inanın; onu gerçekten almak için yapmanız gereken şey ise, kendinizi iyi hissetmekten ibaret. Kendinizi iyi hissettiğinizde, isteklerinizi elde etmek ve size gelmekte olan bütün iyi şeyleri almak için uygun frekansta oluyor, dilediğiniz şeye ulaşmak üzere bekliyorsunuz. Kendinizi bu frekansa geçirmenin en hızlı yollarından biri de; “Şu an isteğimi elde ediyorum.” demektir. Ve bunu hissedin. Arzu ettiğiniz şeye şu an sahipmişsiniz gibi hissettiğinizde, bu duygu o kadar gerçektir ki onu zaten elde etmişsiniz gibi hisseder, gerçekleştiğine ve gerçekleşeceğine inanırsınız.

Çekim Yasasının Ortaya Çıkışı

Doğanın tüm yasaları gibi, bu yasada da tam bir mükemmellik vardır. Yaşamınızı siz kendiniz yaratırsınız. Ne ekerseniz onu biçersiniz! Düşünceleriniz tohumlar gibidir ve kaldıracağınız hasat, ektiğiniz tohumlara bağlıdır.

Yaşadıklarınızdan şikayet ediyorsanız, Çekim Yasası size şikayet edeceğiniz daha fazla şey getirecektir. Başına gelenlerden yakınan birini dinlerken, ona odaklanarak yakınlık gösterip onu onayladığınızda da, o an düşündükleriniz yakınılacak durumları kendinize çekmenize sebep olur.

Yasa gayet basit çalışıyor ve düşüncelerinizle odaklandığınız ne varsa hepsini size yansıtarak geri veriyor. Bu etkili bilgiyle, düşündüklerinizi değiştirerek yaşamınıza dair her koşulu ve olayı kesinlikle değiştirebilirsiniz.

Yaşamınız avuçlarınız arasında, Şu an nerede olduğunuz, şimdiye kadar neler yaşadığınız hiç önemli değil; bilinçli biri olarak düşüncelerinizi değiştirmeye başlayabilir, hayatınızı değiştirebilirsiniz. Yaşamınızdaki her türlü koşul değişebilir.

Bir Adım Atın

Artık Çekim Yasasını anladığınıza göre, bu gücü kendi hayatınız boyunca kullanabilirsiniz. İlk adım iyimserlik veya karamsarlığa eğilimli olup olmadığınızı görmek için kendi alışılmış düşünce kalıplarınızı test etmek ve alışılmış düşünce kalıplarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi edinmek olacaktır. Şimdi başlama zamanı, geleceğin senin elinde!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.